REKLAMA / SEO

Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem i realizacją kampanii reklamowych w sieci. Tworząc kampanie opieramy się na spójnym działaniu na różnych frontach w taki sposób aby kampania przyniosła jak najlepsze rezultaty dla Ciebie i Twojej firmy. Wykorzystujemy najlepsze narzędzia i techniki sztuki reklamy aby w jak najkrótszym czasie przyniosły tobie wymierne korzyści. Specjalizujemy się w usługach takich jak: Google AdWords, Social Media (reklama na facebook, twitter, YouTube), Pozycjonowanie, Marketing szeptany, Double Click, Google Analitycs, YouTube Analitycs, Blog Marketing, Monitoring wyszukiwanych fraz i przekazywanie oferty handlowej. Nasi Klienci otrzymują stały dostęp do raportów częściowych, całą kampanię zwieńczamy przekazaniem raportu całościowego ze zrealizowanego planu.

USLUGI

Przeprowadzamy kampanie efektywnościowe w mediach społecznościowych. Obok tradycyjnych kampanii displayowych w kanale social realizujemy również kampanie buzz-marketingowe oraz kampanie WOMM. Wspieramy społecznościowe aktywności marki świadcząc usługi z zakresu kreacji i prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych (fanpage).

Wszystkie kampanie są prowadzone przez  specjalistów Google AdWords. Klient może liczyć na wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym ma stały kontakt telefoniczny bądź mailowy. Oferujemy kompleksową pomoc, monitorowanie efektów kampanii oraz konsultacje w sprawie optymalizacji strony. Kampanie w sieci wyszukiwania google.pl to pierwszy etap rozwoju kampanii.

Double Click to nowoczesne narzędzie od Google. Ze względu na jego poziom rozbudowania wdrażają je do prowadzonych kampanii tylko najlepsze i najbardziej doświadczone firmy interaktywne. Double Click dedykowane jest dużym kampaniom promującym jednocześnie wiele produktów czy usług.

Kampanię wykorzystującą Double Click można kierować na dowolne rynki. Double Click współpracuje i synchronizuje dane nie tylko z wyszukiwarką Google, ale także: Bing, Yahoo, Yahoo Japan czy Baidu. Pozwala też na wyświetlanie reklam w Google AdWords i konkurencyjnym Bing Ads.

Wdrożenie Double Click to nawet 6-krotny wzrost efektywności kampanii.Sprawdziliśmy to!

Korzystając z aktualnych danych i raportów w YouTube Analytics, możesz monitorować wyniki swojego kanału i swoich filmów. W różnych raportach, takich jak Czas oglądania, Źródła wizyt czy Dane demograficzne, znajdziesz wiele przydatnych informacji. Wszystkie te informacje są przydatne podczas kampani reklamowej. W odpowiednich rękach przekładają się na zyski dla Ciebie

Nasza firma specjalizuje się w monitorowaniu wyszukiwanych fraz przez potencjalnego klienta któremu bezpośrednio przedstawiana jest oferta twojej firmy. Jest to narzędzie niezwykle skuteczne które trafia bezpośrednio do klienta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów jak działamy skontaktuj się z nami !

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu długofalowego wizerunku marki/produku czy usługi w sieci. Wykorzystujemy do tego opracowane i sprawdzone metody. Z nami masz gwarancję że twoja firma jest w odpowiednich rękach.

Nieodłącznym elementem prowadzonych działań SEO jest ich analiza ruchu na stronie. Bez niej ciężko byłoby nam określić, czy prowadzone działania przynoszą efekty. Google Analytics to statystyki od Google, która pozwolą nam przeanalizować ruch na stronie pod różnymi aspektami. Google Analytics jest  bardzo rozbudowany dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotowac odpowiednio kampanie marketingową.

Pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowany proces składający się z wielu różnych czynników, który wpływa ostatecznie na obecność danej strony internetowej na pierwszej stronie wyników Google.pl Każda strategia pracy musi być długoterminowa i dokładnie przemyślana, a witryna powinna zawierać wartościowe i unikalne treści. Pozycjonujemy zarówno firmy usługowe na wybrane słowa kluczowe, jak i sklepy internetowe na kilkadziesiąt słów kluczowych.

Realizujemy również kampanie typu display na łamach najpopularniejszych polskich blogów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i pozyskanej dzięki niej szerokiej siatce kontaktów mediowych tworzymy angażujące kampanie oparte na głębokiej współpracy z polską blogosferą. Dodatkowo kreujemy dany podmiot poprzez stworzony blok bezpośrednio na potrzeby kampani. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Nami !

WYCENA

Szczegółowa wycena portalu jest możliwa wyłącznie po wstępnym zapoznaniu się z projektem i określeniu jego funkcjonalności. Możesz być pewien że raz ustalona cena nie zostanie zmieniona w trakcie tworzenia projektu. Spotkaj się z Nami i omów szczegóły !

GOTOWY NA BIZNES W SIECI?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy rozsądną wycenę dla Ciebie